Wakacje z Bogiem 2026

Moi kochani Wakacje z Bogiem 2026 dobiegły końca. Bardzo serdecznie dziękujemy całej ekipie zaangażowanej w tę piękną akcję. W sposób szczególny pani Małgorzacie Rutkowski, Ewie Pawlikowski, Wiolettcie Flis i Justynie Szkaradek. Oczywiście szczególne podziękowania należą sie również naszej drogiej młodzieży, która dzielnie pomagała w ramach wolontariatu. Zamieszczamy ostatnie zdjęcia. Efekty będziemy mogli również podziwiać w postaci pięknych kompozycji kwiatów które zostały przez dzieci posadzone w różnych miejscach przy kościele. Jeszcze raz wielkie Bóg zapłać. Ks. Radoslaw