Uroczystość Bożego Ciała i Msza św. Prymicyjna

Procesja z Najświętszym Sakramentem do czterech ołtarzy odbyła się po Mszy św. o godz. 1pm.
Dziękujemy wszystkim za włączenie się w przygotowanie procesji:
grupom modlitewnym, góralom, marszałkom, dzieciom pierwszokomunijnym i rocznicowy, dziewczynkom sypiącym kwiaty, orkiestrze dętej, ministrantom,
parkingowym, a szczególnie grupom przygotowującym ołtarze:
1. Grupa Górali; 2. Grupa katechetyczna; 3. Straż Honorowa NSPJ i NSM; 4. Grupa Róż Różańcowych
Gościliśmy w naszej Parafii ks. Bartosza Zarycznego i ks. Wiktora Stankiewicza, którzy 19 maja, przyjęli święcenia kapłańskie w Towarzystwie Chrystusowym.
Czcigodni Księża Neoprezbiterzy!
Z okazji przyjęcia sakramentu święceń życzymy Wam obfitości Bożych łask, światła Ducha Świętego na każdy dzień oraz opieki Matki Bożej.
Niech Chrystus, Dobry Pasterz, prowadzi Was przez lata kapłaństwa, obdarzając siłą i niewzruszoną wiarą.
Księża, Siostry i Parafianie