Wspólne wyjście do kina

Wspólne wyjście na film.
Dzisiejszy wieczór spędziliśmy na przepięknym filmie: „Najświętsze Serce: Jego panowanie nie ma końca.” Jak zawsze nasi drodzy parafianie nie zawiedli. Z powodu dużej liczby zainteresowanych musieliśmy podzielić się na dwie grupy. Pierwsza grupa udała się na seans o 7pm, a druga skorzystała z projekcji o godz. 7.30pm.
Jak zawsze wspólne wyjście zakończyliśmy modlitwą i pasterskim błogosławieństwem.