Miesiąc czerwiec obfituje w różne wydarzenia w naszej parafii. Jednym z takich wydarzeń było wspólne wyjście na golfa. Nasza droga młodzież doskonaliła swoje umiejętności sportowe na jednym z pól golfowych.